Ana Sayfa                           Go Nedir?                           Turnuvalar                           Kulüp Oyuncuları                        Foto Galeri

4. Ekin Koleji Go Turnuvası Ön Kayıt Listesi

14 Mayıs 2011/Cumartesi

İsminizi en geç 2 gün içerisinde ön kayıt listesinden kontrol ediniz.
İsminiz listede yer almıyorsa gulcincakirr@gmail.com adresine bilgi veriniz.
Sayfayı güncel görebilmek için "F5" tuşuna basınız.
  Ad Soyad Seviye Şehir

Okul

Sınıf
1 Emir Konuşkan 8 Kyu İzmir Ekin Koleji 7A
2 İlke Yalçın 10 Kyu İzmir Ekin Koleji 8A
3 Ulaş Mısırlıoğlu 10 Kyu İstanbul Avrupa Koleji 3
4 Mert Uçan 11 Kyu İzmir Ekin Koleji 7
5 Serhan Miraç Yiğit 11 Kyu İzmir Ekin Koleji 8B
6 Fikret Ege Deligönül 12 Kyu İzmir Ekin Koleji 8
7 Yağız Üstüdağ 12 Kyu İzmir Ekin Koleji 8B
8 Mehmet İlarslan 13 Kyu İzmir Ekin Koleji 8
9 Tibet Akhuy 15 Kyu İzmir Ekin Koleji 5A
10 Evren Geydirici 16 Kyu İzmir Ekin Koleji 5A
11 Efe Birkan 17 Kyu İzmir Ekin Koleji 7
12 Emre Tarduş 17 Kyu İzmir Ekin Koleji 5A
13 Ercan Yenice 17 Kyu İzmir Ekin Koleji 7B
14 İpek İlayda Bellisan 17 Kyu İzmir Ekin Koleji 7
15 Arman Kaya 17 Kyu İzmir Ekin Koleji 7
16 Ege Can Erdoğan 17 Kyu İzmir Özel Ege Lisesi 8D
17 Can Yücel 17 Kyu İzmir Özel Ege Lisesi 7E
18 İrfan Can Çalışkan 18 Kyu İzmir Çamdibi İÖO 5
19 Ahmet M. Maraşlıoğlu 18 Kyu İzmir Çamdibi İÖO 5
20 Fatma Baş 18 Kyu İzmir Çamdibi İÖO 5
21 Dilara Gültekin 18 Kyu İzmir Çamdibi İÖO 5
22 Alparslan Sarı 18 Kyu İzmir Çamdibi İÖO 5
23 Bartu Baran 19 Kyu İzmir Ekin Koleji 8C
24 Mirel Çiçek Özsalur 19 Kyu İzmir Ekin Koleji 5C
25 Bartu Can Türker 20 Kyu İzmir Ekin Koleji 6C
26 Mert Akdivar 20 Kyu İzmir Özel Ege Lisesi 7A
27 Ata Doğmaz 20 Kyu İzmir Özel Ege Lisesi 7A
28 Ege Onat Özsüer 20 Kyu İzmir Özel Ege Lisesi 7E
29 Osman Emre Yıldırım 20 Kyu İzmir Özel Ege Lisesi 8A
30 Gülsu Şahin 20 Kyu İzmir Özel Tevfik Fikret İÖO 6B
31 Atahan Uzuner 20 Kyu İzmir Ekin Koleji 6
32 Ali Berk Şengeldi 20 Kyu İzmir Ekin Koleji 6
33 Abdullah Çakıcı 21 Kyu İzmir Ekin Koleji 5A
34 Demir Cücü 23 Kyu İzmir Bornova Koleji 1
35 Kaan Ataoğlu 23 Kyu İzmir Dokuz Eylül İÖO 1
36 Bahar Bora 23 Kyu İzmir Bornova Koleji 1
37 Soner Yıldırım 23 Kyu İzmir Bornova Koleji 1
38 Nilüfer İrem Erdoğan 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 6C
39 Emre Bayraktar 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 4B
40 Yunus Bayraktar 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 4A
41 Kemal Uzun 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 4A
42 Gence Çapacı 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 4A
43 Buse Mutluer 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 5B
44 Ö.Öykü Öngel 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 6
45 Emre Engin 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 4
46 Berkay Kıymık 25 Kyu İzmir Ekin Koleji 5
47 Z.Dilhan Mert 30 Kyu İzmir Bornova Koleji 1
 

                                                                                                                                        copyright © 2007 gülçin çakır